Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Felsős munkaközösség munkterve

  

 

Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola

Thuolt István Tagiskolája

 

A felsős munkaközösség munkaterve

 

2014/2015-ös tanév

Monostorpályi

Szeptember:

·         Tanmenetek átdolgozása, munkatervek, foglalkozási tervek összeállítása

o   Határidő: szeptember 10.

o   Felelős: Merkószki András,  Kovácsné Adorján Ildikó

·         Szülői értekezlet

o   Határidő: szeptember 16.

o   Felelős: Merkószki András, Kovácsné Adorján Ildikó

 

·         Kirándulás az erdőre, számháború a pákozdi csatatiszteletére

o   Határidő: szeptember 29.

o   Felelős: Merkószkiné Hajdu Gabriella és a DÖK, osztályfőnökök

·         Idősek napja: az idősek felköszöntése, ünnepi műsort ad a 7. osztály

o   Határidő: szeptember 30.

o   Felelős: Kériné Piros Gizella

·         Papírgyűjtés  

o   Határidő: szeptember 26.

o   Felelős: Pusztai János

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o    Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

 

Október:

·         Csapatverseny az aradi vértanukra emlékezve (5-8. o.) megemlékezés osztálykeretben,

o   Határidő: október 6.

o   Felelős: Kovácsné Rábai Erika Merkószkiné Hajdu Gabriella osztályfőnökök

·         Szavalóverseny az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére (5-8. o.)

o   Határidő: október 22.

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó

·         Ünnepségek, koszorúzás, műsor az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére

o   Határidő: október 22.

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó Kériné Piros Erzsébet Gizella

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o    Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

November:

·         Bólyai Anyanyelvi magyar csapatversenyen való részvétel Debrecenben (5-8. o.)

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó

 

·         Belső továbbképzés, bemutató tanítás: matematika 6. osztály

o   Tanít: Kontorné Dézsi Ibolya

o    Korreferál: Kériné Piros Erzsébet Gizella

o   Határidő: november 11.

o   Felelős: Kontorné Dézsi Ibolya

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o    Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

December:

·         Télapó ünnepség osztálykeretben

o   Felelős: osztályfőnökök

·         Mikulás-kupa (fiú-, lányfoci)

o   Felelős: Szima József

·         Szülői értekezlet

o   Határidő: december 8-9.

o   Felelős: osztályfőnökök

·         Karácsonyi vásár rendezése.

o   Határidő: december 12.

o   Felelős: osztályfőnökök

o   Karácsonyi ünnepség: ünnepi műsort ad a 3. osztály Határidő: december 19.

o   Felelős: Vágó Andrásné, Kériné Piros Erzsébet Gizella

·         Lotz János szövegértési és helyesírási verseny iskolai fordulója (5-8.o.)

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o    Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

Január:

·         Félévzáró foglalkozás: a féléves munka értékelése; A tanulmányi munka, a magatartás és a szorgalom értékelése osztályonként, tanulónként.

o   Határidő: január 16.

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, szaktanárok, osztályfőnökök

 

·         Műveltségi vetélkedő a magyar kultúra napja alkalmából (5-8. o.)

o   Határidő: január 22.

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó

·         Egészséges életmód: vetélkedő 5-8. o.

o   Felelős: Kériné Piros Erzsébet Gizella

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o    Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök, szaktanárok

Február:

·         Belső továbbképzés: hazafias nevelés

o   Határidő: február 22.

o   Tanítanak: Kovácsné Rábai Erika – történelem óra

           Arnóczkiné Kovács Erika – erkölcstan óra

o   Korreferál: Kovácsné Adorján Ildikó

o   Felelős: Kovácsné Rábai Erika, Arnóczkiné Kovács Erika

·         Nyílt napok, határidő: február 5-6.

o   Felelős: szaktanárok

·         Történelemversenyek:

o   TITOK levelezős verseny

o   megyei verseny

o   Felelős Kovácsné Rábai Erika

·         Bendegúz Nyelvész verseny iskolai fordulója (5-8. o. )

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó

·         Teleki Pál földrajzverseny iskolai fordulója (7-8. o.)

o   Felelős: Merkószkiné Hajdu Gabriella

·         Farsangi rendezvény

o   Határidő: február 28.

o   Felelős: Merkószkiné Hajdu Gabriella és a DÖK, osztályfőnökök

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o    Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

Március:

·         Pályázat ünnepi beszéd írására 1848. március 15-e tiszteletére

o   Felelős: Kovácsné Rábai Erika, Kovácsné Adorján Ildikó

·         Tanulmányi versenyek rendezése 1848. március 15-e tiszteletére (matematika, olvasás, nyelvtan – helyesírás, német tantárgyakból

o   Felelős: szaktanárok

·         Ünnepség március 15-e tiszteletére (ünnepi műsor a drámaszakkörösök részéről)

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, Kériné Piros Erzsébet Gizella

·         Szülői értekezlet

o   Határidő: március 16-17.

o   Felelős: osztályfőnökök

·         Megyei rejtvényfejtő verseny német tantárgyból (Dózsa Gy. Általános Iskola Debrecen)

o   Felelős: Nagyné Kovács Etelka

·         Kenguru – matematika verseny

o   Felelős matematikát tanító szaktanárok

·         Hevessy György - kémiaverseny iskolai fordulója (7-8. o.)

o   Felelős: Kontorné Dézsi Ibolya

 

·         Simonyi Zsigmond - helyesíró verseny iskolai fordulója (5-8. o.)

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó

·         Kenguru matematika verseny

o   Felelős: matematikát tanító szaktanárok

·         A víz világnapja előadás

o   Határidő: március 22.

o   Felelős: Pusztai János

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o    Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

Április:

·         Hulladékgyűjtés

o   Határidő: április 1.

o   Felelős: Pusztai János

·         Thuolt napok

o   1 nap: DÖK

o   2 nap: Sport nap

o   3 nap:

o   Határidő: április 8-9-10

o   Felelős: Merkószkiné Hajdu Gabriella és a DÖK, Szima József, osztályfőnökök

·         Német nyelvi versenyen való részvétel:

o   TITOK levelezős verseny

o   Ország ismereti verseny (megyei)

o   Játékos német nyelvi verseny (április 23.)

o   Felelős: Nagyné Kovács Etelka

·         Természetismereti vetélkedő (5-8.o.) (A Föld napja alkalmából)

o   Határidő: április 22.

o   Felelős: Kériné Piros Erzsébet Gizella, Merkószkiné Hajdu Gabriella

·         Alapműveleti matematika versenyen való részvétel (körzeti)

o   Felelős: matematikát tanító szaktanárok

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

Május:

·         Anyák napi ünnepségek rendezése osztálykeretben

o   Felelős: osztályfőnökök

·         Rajz verseny (5-8. o.)

o   Határidő: május 18.

o   Felelős: Merkószkiné Hajdu Gabriella

·         Nagypályás focimeccsek: háziverseny

o   Felelős: Szima József

·         Debreceni emlékverseny: IV. korcsoportos fiúfoci

o    Felelős: Szima József

·         Labdarúgás (körzeti – megyei ): III. IV. korcsoport

o   Felelős: Szima József

·         Atlétika:

o   Kisiskolák megyei versenye

o   Körzeti verseny

o   Felelős: Szima József

·         Labdarúgás: kisiskolák versenye

o   Felelős: Szima József

·         Magatartás- és szorgalomértékelés

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök

Június:

·         Kirándulás az erdőre: akadályversenyek rendezése

o   Felelős: Merkószkiné Hajdu Gabriella és a DÖK

·         Tanévzáró foglalkozás: az éves munka értékelése. A tanulmányi munka, magatartás- és szorgalomértékelése osztályonként, tanulónként.

o   Felelős: Kovácsné Adorján Ildikó, osztályfőnökök, szaktanárok

·         Pedagógus napi ünnepség

o   Felelős: Merkószkiné Hajdu Gabriella és a DÖK

                                                                                              Kovácsné Adorján Ildikó

        felsős munkaközösség vezető